14 червня - День донора крові

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ.

Донорство – це неоцінений дар людей, які добровільно і безкоштовно дають свою кров для збереження здоров’я, або й самого життя, інших людей.

Завдяки  громадянській позиції донорів були врятовані життя багатьох людей, насамперед, наших захисників, які боронять Україну.

За період з 2021 року по сьогодні 76мешканцям області присвоєно статусПочесного донора України“, а також надіслано клопотання до Міністерства охорони здоров’я України щодо присвоєння 3 мешканцям статусу Заслужений донор України“.

Шановні донори, прийміть вітання та щирі слова подяки за врятовані життя. Здоров’я Вам, миру, добра, щедрих дарунків долі та сильної Божої опіки повсякчас.

on 15 червня 2022