У Кам’янці діють 4 пропускних пункти

COVID-19: як передається та як вберегтися

Черкащан у період карантину підтримують психологічно

Держпродспоживслужба Черкащини про правила поведінки в магазинах на час карантину

Як ЦНАПи області працюють під час карантину

25 спортивних розрядів присвоїли в березні спортсменам Черкащини

29.03.2020. На Черкащині 46 інфікованих на COVID-19, – Роман Боднар

На Черкащині посилять контроль за дотриманням карантинних обмежень

ПЛР-тестування, виїзди медбригад та робота лікарів: на брифінгу розповіли про ситуацію в області з протидії COVID-19

Лариса Кошова щодо протидії коронавірусу на Черкащині – у цифрах

Пряма мова. Лариса Кошова про ефективні методи тестування на COVID-19

В області зафіксували понад 90 порушень карантинних заходів

Черкащан інформують про порядок оплати житлово-комунальних послуг в умовах карантину

Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді змінює формат надання соціальних послуг на час карантину

Черкасцям на час карантину пропонують стати учасниками грантових програм та освітніх курсів

«Черкащина отримала перший вантаж засобів особистого захисту», – Роман Боднар

Максимально убезпечити: люди старшого віку зможуть купувати продукти в маркетах у визначений час

Уряд виділив Черкащині 140 млн грн на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів»

COVID-19: на Черкащині діє обласна цілодобова «гаряча лінія»

На Черкащині визначили базові медзаклади для лікування коронавірусних хворих

COVID-19: про методи обстеження експрес-тестами

В Україні підтримуватимуть підприємців на час карантину

Пряма мова. Юрій Лесюк про протидію поширенню COVID-19 на Черкащині

В області на час карантину припиняють міжміські та міжобласні перевезення

У Черкаській ОДА відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Закладам освіти Черкащини рекомендують запровадити карантин

Пряма мова. Юрій Лесюк про заходи з протидіїі поширенню COVID-19 на Черкащині

Ще кілька черкаських атовців одержали витяги на земельні ділянки під будівництво

На Черкащині навчали процедурі продажу спеціальних дозволів на користування надрами через мережу Інтернет

Рейтинг користувача: 0 / 5

У ході семінару-тренінгу обговорили питання АРТ (антиретровірусна терапія) у ВІЛ-інфікованих. Увагу зосередили на побічних діях АРТ, порушили питання діагностики криптококозу; озвучили завдання на 2020 рік.

Обласний семінар-тренінг охопив питання епідситуації в Черкаській області в 2019 році; було проаналізовано роботу ЛПУ області за 2019 рік в частині проведення сероепідмоніторингу, своєчасності взяття під медичне спостереження; представлено динаміку офіційно зареєстрованих нових випадків ВІЛ-інфекції в області за період 2000-2019 років (абс.).

Також присутніх було ознайомлено з показниками охоплення обстеженнями на ВІЛ-інфекцію населення області в розрізі міст і районів у 2019 році та показниками поширеності ВІЛ серед обстежених осіб із групи потенційного ризику в розрізі міст і районів у 2019 році; озвучено завдання на 2020 рік.

У ході обласного семінару-тренінгу учасників було поінформовано щодо роботи з ЕС МІС ВІЛ під час реформування галузі та укладання договорів за пакетом «Діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини»; роботи з журналом відстеження пацієнтів в МІС ВІЛ; індексного тестування – типові помилки в веденні МІС ВІЛ.

robota saytiv1

За інформацією пресслужби УОЗ ОДА

strilok1

Нову спортивну гвинтівку для стрільби на 10 метрів та стрілецький костюм сьогодні вручили черкаському спортсмену Сергію Кулішу. Необхідний для тренувань інвентар придбали коштом обласного бюджету. За словами начальника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського, воно має допомогти спортсмену гідно підготуватися до майбутніх змагань.

Передали гвинтівку спортивну пневматичну калібру 4,5 мм «Вальтер» LG 400 E Monotec та костюм стрілецький «Capapie» TOP Line КЗ «Школа вищої спортивної майстерності», вихованцем якої є Сергій Куліш. Нині в таких костюмах тренуються провідні стрілки світу, відзначив тренер спортсмена Віктор Нагній.

strilok2strilok3strilok4

Нагадаємо, Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор-2016, цьогоріч здобув золото чемпіонату України зі стрільби кульової та є претендентом на здобуття Олімпійської ліцензії для участі в Олімпійських іграх-2020. Вже завтра спортсмен відправляється на змагання у Вроцлав, де випробовуватиме нову гвинтівку та екіпіровку.

strilok5

strilok6

Крім того, сьогодні також вручили човен виробництва «Swift international Ltd» для веслування академічного. Сучасний спортивний інвентар спортсменам придбали для КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» коштом обласного бюджету. Човен використовуватимуть у навчально-тренувальному процесі та під час участі у змаганнях.

Рейтинг користувача: 0 / 5

АМУ проводить у Києві Національний пресклуб реформ «Децентралізація: що далі?»

Народні депутати поспілкувалися з регіональними медіа під час Національного прес-клубу реформ, який провела АМУ