Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Увага!

Служба зайнятості презентує покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

РИС до матер.3

Усього шість простих кроків!

Зверніться до центру зайнятості/філії Черкаського обласного центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Далі – підготуйте необхідний пакет документів:

-                          заява на отримання допомоги в довільній формі;

-                          копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

-                       довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців згідно абзацу 4, п. 9 Порядку;

-                          відомості до Додатку 2 Порядку.

Оригінали документів подайте до центру зайнятості/філії Черкаського обласного центру зайнятості!

Як це можна зробити?

В один із зручних для вас способів – поштою або через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості/філії Черкаського обласного центру зайнятості. Також, документи можна подати у форматі скан-копій на e-mail центру зайнятості/філії Черкаського обласного центру завйнятості.

Упродовж трьох робочих днів центр зайнятості перевіряє документи. Якщо ж є помилки чи неточності, наші фахівці повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.

Рішення щодо надання допомоги приймає Черкаський обласний центр зайнятості.

Після одержання коштів на свій рахунок центр зайнятості/філія Черкаського обласного центру зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю.

Нагадуємо: допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн.) на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Кваліфіковану консультацію ви можете отримати в будь-якому центрі зайнятості/філії Черкаського обласного центру зайнятості!

Шановні підприємці Чорнобаївського району! За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном 2-33-82.