Запитували? - Відповідаємо!

Від чого залежить розмір допомоги по безробіттю?

Рис. до матер. 2 вiд 18.08.20

Сума допомоги розраховується для кожного безробітного окремо.

Звертається увага на страховий стаж особи та розмір зарплати на останньому місці роботи. Виплати допомоги залежать від того, скільки триває безробіття у відсотках до визначеного розміру.

Максимальний розмір допомоги не повинен бути вищим чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян (з 01.07.2020 - 8 788 грн.).

Сума мінімальної допомоги, яка має виплачуватися застрахованим громадянам з урахуванням зарплати та страхового стажу – 1 800 грн., а громадянам, виплати яким призначалися без урахування зарплати та страхового стажу в карантинний період, збільшено з 650 грн. до 1 000 грн.

Дане підвищення передбачене Урядом, застосовується з початку введення карантину та діятиме ще 30 днів після його завершення.