Чи повинен член ОСГ який є внутрішньо переміщеною особою надавати до центру зайнятості довідку про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Фото до матер.4 ЮРИДИЧНА ДОВIДКА2

Відповідно до підпункту 2 пункту 18 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 зазначену довідку не подають члени особистого селянського господарства, які є внутрішньо переміщеними особами.

Перегляди: 9