Ринок праці Чорнобаївщини: кого запрошують на роботу роботодавці

З початку осені цього року до Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості надійшло 126 вакансії від 25 місцевих роботодавців.

Фото до матерiалу 5 РИНОК ПРАЦI ЧОРНОБАIВЩИНИ

Актуальними вакансіями серед працедавців були: сторож, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, оператор машинного доїння, вагар, підсобний робітник, укладальник-пакувальник та інші.

За сприяння районної служби зайнятості більше 20 зареєстрованим безробітним підібрано підходящу роботу та працевлаштовано до сільськогосподарських товариств «Агроко», «Дніпро», «Старий Коврай», приватного сільськогосподарського підприємства «Нива», приватного підприємства «Імперіал Плюс».

Кар’єрні радники та консультанти роботодавців районної філії сприяли задоволенню потреб роботодавців та укомплектували вакансії оператора машинного доїння, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, вагаря, підсобного робітника, укладальника-пакувальника.

Розмір заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому склав від 5 000 до 7 350 грн.