Підтверджено якість роботи двох Центрів профтехосвіти

yakist roboty

У вересні 2021 року представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та експерти проєкту з моніторинговим візитом відвідали Одеський та Рівненський центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На базі ЦПТО Одеси та Рівного в рамках спільного проєкту жителі Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Луганської та Харківської областей проходять процедуру підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «кухар».

Під час відвідування Рівненського ЦПТО ДСЗ представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine Роман Горовой, керівник компоненту імплементації реформи профтехосвіти на національному рівні EU4Skills, Петер Нойманн, керівник компоненту імплементації реформи профтехосвіти на регіональному рівні EU4Skills, Кайлі Керсел, технічний радник з питань оцінювання, EU4SKILLS та Яна Печенка, керівник компоненту «Професійна інтеграція ВПО» ознайомилися зі станом реалізації проєкту та стали учасниками практичної частини процедури підтвердження кваліфікації.

Експерти засвідчили, що матеріально-технічна база та досвід педагогічних колективів Центрів профтехосвіти забезпечують високу якість проведення процедури підтвердження та індивідуальний підхід до кожного з учасників.

Наразі в рамках проєкту 21 житель Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Луганської та Харківської областей вже підтвердив кваліфікацію  кухаря.

Запрошуємо кухарів, зокрема громадян з числа внутрішньо переміщених осіб - жителів Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Луганської та Харківської областей, які працюють, але не мають документа про освіту, скористатися можливістю підтвердити кваліфікацію та отримати документ про освіту.