про збір проектних ідей

Оголошення

про збір проектних ідей до Стратегічного плану розвитку Іркліївської об'єднаної територіальної громади на період до 2025 року

Збір здійснюватиметься з врахуванням стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії розвитку Іркліївської об'єднаної територіальної громади на період до 2025 року.

Основними умовами відбору проектних ідей є:

1. відповідність проектних ідей:

— цілям та завданням Стратегії розвитку Іркліївської об'єднаної територіальної громади на період до 2025 року:

— одному з 5 напрямів регіонального розвитку, схваленим постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 821:

• інноваційна економіка та інвестиції;
  • сільський розвиток;
  • розвиток людського потенціалу;
  • розвиток туризму;
  • загальноукраїнська солідарність.

Детальну інформацію щодо напрямів (програм) можна отримати на сайті Мінрегіону за посиланням:

2. спроможність подавача проектної ідеї забезпечувати стійкий результат реалізації проекту, зокрема, шляхом подальшого фінансування заходів або утримання об’єктів за рахунок власних коштів або коштів, які генеруватиме проект;

3. мають найкращу загальну оцінку щодо економічної та/або бюджетної ефективності реалізації проекту, економічних вигод, соціального впливу, екологічного впливу (у разі наявності) за результатами оцінки, проведеної робочою групою.

Робочою  групою буде проаналізовано та відібрано проектні ідеї, які в подальшому буде включено до Стратегічного плану розвитку Іркліївської ОТГ.

Проектна ідея має бути представлена за формою, що додається.

dowloads

Строк, протягом якого приймаються проектні ідеї, — до 18-00 год. 18.11.2018 року.

Проектні ідеї приймаються лише в електронній формі на електронну пошту:

Контактний телефон: 067- 840-93-07