Шановні мешканці району та Іркліївської територіальної громади!

На виконання рішення Іркліївської сільської ради від 14.07.2021 № 11-32/VIII “Про надання дозволу на розробку детального плану території в межах земельної ділянки з кадастровим номером 7125188400:01:000:4358” зі змінами, внесеними рішенням Іркліївської сільської ради від 09.12.2021 №15-48/VIII, розроблено “Детальний план території по вулиці Миру, 24 в селі Ревбинці Золотоніського району Черкаської області”.

Метою детального плану території є формування земельної ділянки площею 0,1315 га категорії земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, код цільового використання 03.08, та реконструкція будівлі магазину під кафе з майданчиком для літнього відпочинку з навісом, автостоянки, малих очисних споруд типу «Біотал». Проєкт складається із пояснювальної записки, графічних матеріалів та вихідних даних.

Основні техніко-економічні показники проєкту (кв.м): 1) площа ділянки - 1315; 2) площа забудови - 220; площа покриття - 586; площа озеленення - 509.

Проєктом пропонується вирішення питань впорядкування території, забезпечення комплексності забудови для розміщення будівель і споруд відповідно до будівельних норм і правил, впорядкування та благоустрій території.

Склад та зміст детального плану території прийняті відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування і забудова територій”. Замовник проєкту - Іркліївська сільська рада, розробник - КП “Облархбюро” Черкаської обласної ради, інвестор - ТОВ “Гранекс-Черкаси”.

Пропозиції та зауваження до детального плану приймаються в строк до “08” серпня 2022, відповідальна особа – староста Ревбинського старостинського округу Галушка Володимир Федорович.

Громадські обговорення відбудуться “09” серпня 2022 року о 10:00 за адресою: с. Ревбинці, вул. Миру, 24.

Детальний план території

Пояснювальна записка