Шановні жителі Іркліївської громади, прибула нова гуманітарна допомога.

Дану допомогу можуть отримувати тільки внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території громади Іркліївської сільської ради та належать до наступних категорій:

- пенсіонери (старше 60 років);

- одинокі матері, що виховують неповнолітніх дітей;

- багатодітні сім’ї, що виховують 3-х та більше неповнолітніх дітей;

- люди з інвалідністю (1-3 група інвалідності).

Зазначена гуманітарна допомога може бути надана ВПО, які переміщені із територіальних громад, які включені до Переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій або, які перебувають в тимчасовій окупації, оточені, що затверджено наказом Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Гуманітарну допомогу можна отримати в Іркліївському сільському будинку культури с. Іркліїв з вівторка 09.08.2022р. до суботи 13.08.2022р. з 9:00 до 17:00/ При собі обов'язково мати довідки про реєстрацію ВПО, пільгові посвідчення особи. Чекаємо.