Вакантні посади

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

ОГОЛОШЕННЯ!

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Іркліївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

у відділ правового та кадрового забезпечення:

-        начальника відділу-юриста – 1

у відділ фінансів та бухгалтерського обліку:

-        спеціаліста ІІ категорії – бухгалтера – 2

у сектор економічного розвитку та інвестицій:

-        спеціаліста ІІ категорії – 1

у сектор освіти, культури, молоді та спорту:

-        завідувача сектору (педагогічна освіта та стаж роботи за фахом не менше 5 років) - 1

у відділ соціального захисту і охорони здоровя :

-        спеціаліста ІІ категорії (з питань охорони здоровя) – 1

до служби у справах дітей :

-        начальника служби (педагогічна або юридична освіта та стаж роботи за фахом не менше 5 років) - 1

Загальні вимоги: вільне володіння державною мовою, освіта відповідно професійного спрямування, стаж роботи за фахом, досвід роботи з комп’ютерними програмами.

Термін подання документів  протягом 30 календарних днів від дня публікації оголошення.

Для отримання додаткової інформації, щодо кваліфікаційних вимог та умов проведення конкурсу, звертатися до Іркліївської сільської ради за адресою: с.Іркліїв, вул. Соборності,2, тел.: 093-720-10-25.