Збір пропозицій до формування Програми соціально-економічного розвитку

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Шановні жителі Іркліївської сільської територіальної громади!

Розпочинається збір пропозицій до формування Програми соціально-економічного розвитку Іркліївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
На основі наявних проблем та оцінки стану економічного і соціального розвитку громади у Програмі будуть визначені пріоритети соціально-економічного розвитку на 2021 рік, встановлені завдання та розроблені конкретні заходи щодо їх реалізації.

Для того, щоб вплинути на розбудову своєї громади, необхідно надати пропозиції відносно того, що варто включити до Програми соціально-економічного розвитку громади в цьому році. Це можуть бути питання, які стосуються будь-якої сфери: освіти, охорони здоров’я, культури, економіки, інфраструктури, благоустрою. Головне - щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані.

Пропозиції просимо надавати до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Іркліївської сільської ради за адресою: с. Іркліїв, вул. Богдана Хмельницького 7 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 лютого 2021 року.

Всі зібрані ініціативи будуть опрацьовані відділом економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Іркліївської сільської ради, передані на розгляд постійних комісій сільської ради та за результатами розгляду будуть включені до Програми соціально-економічного розвитку Іркліївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Діліться своїми пропозиціями та впливайте на розвиток нашої громади!

Виконавчий комітет

Іркліївської сільської ради

Перегляди: 268