про оприлюднення проектів регуляторних актів

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку та затвердження Положення про порядок нарахування та сплати єдиного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставки транспортного податку та затвердження Положення про порядок нарахування та сплати транспортного податку на 2019 рік», «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки  державної та комунальної власності на території Іркліївської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік», «Про затвердження порядку залучення коштів пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів Іркліївської об’єднаної територіальної громади у 2019 році».

Дата оприлюднення 24 травня 2018 року.

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді до 24 червня 2018 року за адресою: 19950, Черкаська область, Чорнобаївський район, с. Іркліїв, вул.Соборності,2, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.