Вітаємо жителів громади з Днем Соборності України!

соборність

Шановні краяни, дорогі друзі!

22 січня весь український народ відзначає величну дату власної багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам, що Україна єдина держава і ми – єдиний народ! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Щиро вітаємо Вас з Днем Соборності та бажаємо здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави.

Пам'ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну, хто бореться сьогодні на сході України…

З Днем Соборності України! Слава Україні! Героям Слава!

Голова Іркліївської територіальної громади   Анатолій ПИСАРЕНКО

Заступник голови                                                  Світлана КУЧМАН

Секретар сільської ради                                      Антоніна КУЛИК

Керуюча справами виконавчого комітету           Світлана ЛУТ