45 одиноких та одинокопроживаючих громадян Іркліївської ОТГ отримали продуктові набори

45 одиноких та одинокопроживаючих громадян віком понад 80 років, які перебувають на обслуговуванні в комунальному закладі «Іркліївський центр надання соціальних послуг» Іркліївської сільської ради, отримали продуктові набори, що надала мережа магазинів АТБ в період карантину на виконання листа Міністерства соціальної політики України про співпрацю із соціально відповідальним бізнесом з метою допомоги найбільш вразливим верствам населення. Водночас, з цими людьми проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про те, як вберегти себе від захворювання на СОVID-19.

Приємно було бачити привітні обличчя та чути щирі слова вдячності за підтримку в цей нелегкий час!

Жадьки   Калина

Комарова          Кощавка