Запрошуємо на громадські обговорення

громадське обговорення

Іркліївською сільською радою проводяться громадські обговорення  проєкту Стратегії розвитку Іркліївської сільської територіальної громади на період 2022-2027 роки (далі Стратегія розвитку).

Звертаємося до усіх зацікавлених сторін, жителів громади з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції, доповнення або зміни до проєкту Стратегії розвитку. Вони дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади.

З проєктом документу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради в розділі «Стратегія розвитку Іркліївської сільської територіальної громади на період 2022-2027 роки» за посиланням.

Просимо Вас до 20.12.2021 року в письмовому вигляді або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надсилати свої зауваження чи пропозиції щодо проєкту Стратегії розвитку.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку і передані на розгляд сесії сільської ради для затвердження.

Ваша думка важлива для нас!