День української писемності та мови

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

День української писемності та мови

9 листопада в Україні традиційно відзначається День української писемності та мови. Цьогоріч  у закладах загальної середньої освіти проведено ряд заходів, які об’єднали всіх навколо рідного слова. В Іркліївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів була оформлена виставка-колаж дитячих газет «Моя чудова українська мова» , проведена інтелектуальна гра-конкурс знавців української мови «Мова наша – серце наше» серед учнів 8-11 класів. Учні 9-11 класів долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Фото звіт Іркліїв

8 листопада стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. У закладах загальної середньої освіти пройшов І етап змагань і визначені переможці, які представлять свою школу на районному рівні у ІІ етапі конкурсу:

Іркліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Манько Юрій (3 клас), Алістратова Ірина (4 клас), Тупицька Вікторія (5 клас), Коротка Еліза (6 клас), Ємсенко Вікторія (9 клас), Черненко Анастасія (10 клас), Біленко Юлія (11 клас);

Скородистицька ЗОШ І-ІІ ступенів «Школа життєтворчості» - Вдовіна Софія Олександрівна (6 клас);

Мельниківський НВК – Руденко Максим (3 клас), Лупій Богдан (4 клас), Михно Альона (6 клас), Гладун Неля (8 клас), Артеменко Лілія (11 клас).

Побажаємо їм досягти успіху і збагатити свій мовний досвід.

Мова — державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни —

Мову, як матір, любіть!

DSC0024ф      DSC0083ф

DSC0181ф скородистик

Сектор освіти, культури, молоді та спорту

Іркліївської сільської ради