29.06.2016 футбольний турнір

Пройшов турнір по футболу присвячений Дню Конституції

Вже традиційно, 20-й рік поспіль в селі Ірклієв пройшов турнір по футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений Дню Конституції.
 В змаганнях взяли участь юнаки Іркліївської загальноосвітньої школи, Богодухівського, Лихолітського та Лукашівського  навчально-виховних комплексів.
DSC03265 300x225
Зі щирими вітаннями та побажаннями спортивних успіхів та перемоги до учасників  турніру звернулись  голова райдержадміністрації  Сергій Джоболда, сільський голова Іван Поїздник, начальник відділу освіти Раїса Піддубна та член виконкому Іркліївської сільської ради Олександр Юхно, а священник Свято-Троїцького Собору протоієрей Іван освятив учасників заходу.
DSC03268 300x225
В чесній та завзятій боротьбі перемогу отримали господарі турніру, вихованці Іркліївської ЗОШ, II  місце посіли футболісти Лукашівського НВК,  III – Лихолітського НВК. Всі команди були відзначені цінними призами, грамотами та медалями.
 По закінченні церемонії нагородження,  учасників заходу пригощали козацькою кашею.
Перегляди: 19000