Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Іркліївські хортингісти – нащадки козацького роду

За ініціативи вчителя фізичного виховання Олександр Жигала в 2015-2016 навчальному році у Іркліївській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав роботу гурток із хортингу.  І вже за цей короткий час учні 2-6 класів отримали належні знання з кидкової та ударної технік, оволоділи навичками атакувальних та захисних форм.

16 квітня вісімнадцять юних хортингістів демонстрували свої вміння на Відкритому Чемпіонаті Черкаської області з хортингу, де здобули свої перші дев’ять медалей. Перше місце у розділі «Двобій» вибороли Андрій Крячок, Анна Нітченко, Катерина Курятник; друге місце здобули Тимур Афанасьєв, Валерія Жигало, Анна Нітченко та Анастасія Шаповал. І, нарешті, третє місце завоювали Євгеній Кравецький та Вероніка Мироненко.

За сприяння в організації обласних змагань учні завдячують Чорнобаївській райдержадміністрації, відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, СТОВ  «Агроко», адміністрації школи, в.о. голови Черкаської обласної федерації хортингу Сергію П’ятікову та Олексію Чорногору. Спортсмени сподіваються, що хортинг, як прадавній український вид спорту, стане не менш популярним, ніж східні єдиноборства.

Бажаємо юним хортингістам нових відкриттів і омріяних перемог!

Перегляди: 19794