Голос місцевого самоврядування має бути потужнім! Доєднуйтеся, адже ми успішні – разом!

изображение viber 2021 07 07 14 18 48 953

Голова Іркліївської сільської територіальної громади Анатолій ПИСАРЕНКО  взяв участь у Всеукраїнському З’їзді територіальних громад України, який відбувся 07.07.2021 року у Києві.

На З'їзді зібралися голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проєктів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

В програмі Всеукраїнського З’їзду:

1. Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону України«Про місцеве самоврядування в Україні», нова редакція Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
  2. Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше).
  3. Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

изображение viber 2021 07 07 14 18 49 258