Вітаємо з Днем медичного працівника!

medpracivnyk

Дорогі медичні працівники !

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу бере на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її добробут. У цьому жертовному, щоденному служінні народові ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти кожному,хто потребує медичної допомоги. У надважкий час сьогодення ви на цілодобовій сторожі людського життя, ви на передовій. Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційні, чи на полі бою… Медики - це люди, які допомагають усім залишатися здоровими, а значить - життєрадісними.

Тому хочеться побажати всім медичним працівникам вдячних і щасливих пацієнтів, успіхів і добробуту у нелегкій роботі. Прийміть побажання міцного здоров'я вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі мрії і задуми, а віра та оптимізм завжди залишаються з вами! Бажаємо, щоб у вашому житті було більше щастя і радості! Успіхів у вашій справі та гарного настрою.

Переживемо страшні лихоліття війни! Разом ми переможемо ворога-окупанта. Тримаймося і віримо! Усе буде Україна!

З повагою і шаною Анатолій Писаренко, голова Іркліївської ТГ, виконавчий комітет Іркліївської сільської ради.