Інформація щодо захворюваності на Covid-19 на території Золотоніського району

do_uvagy.jpg

З 11 по 16 жовтня 2022 року лабораторно підтверджене захворювання на Сovid-19 у 17 осіб Іркліївської громади, зокрема:

Васютинці – 1, Іркліїв – 1, Москаленки – 2, Кліщинці– 1, Жовнине – 1, Вереміївка – 4, Першотравневе – 1, Мельники – 1, Червоногірка – 1, Тимченки-4.

Госпіталізовано із Іркліївської та Чорнобаївської громад 5 хворих, всього захворіли - 41 особа: 37 осіб дорослі, 4 дітей. Захворіли 14 працюючих в 11 трудових колективах та 15 осіб пенсійного віку.

Епідемічна ситуація залишається складною. Для зменшення ризику інфікування необхідно виконувати елементарно прості речі:

- дотримуватись гігієни рук та дистанції в чергах;

- уникати місць масового скупчення людей;

- не нехтувати масками в людних місцях;

- у разі захворювання - зменшити до мінімума контактування з людьми, що вас оточують, зателефонувати сімейному лікарю та виконувати його призначення.

Для того, щоб вберегтися від тяжкого перебігу хвороби та ускладнень варто вакцинуватись.