Вітаємо всіх зі Старим Новим роком та з Різдвом Христовим

4

За давньою українською традицією 13 січня, напередодні Старого Нового року, заведено щедрувати. Щедрувальники ходять по хатах родичів, сусідів та знайомих, співають пісень, бажаючи багатства та злагоди, затишку, тепла, радості господарям.

Цього року наші серця порадували вихованці дошкільного закладу «Веселка», які неперевершено співали, колядували та щедрували, учнівський колектив КЗ «Мельниківський ліцей», неперевершені пісні надихали радіти святам, залишили по собі небайдужий сплеск радості, щастя і святкового настрою. Вітальна група КЗ «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» акапельно виконувала всі пісні, демонструючи виконавську майстерність та зворушуючи слухачів.

Дякуємо всім, хто завітав у приміщення Іркліївської сільської ради та приніс із собою дух зимового свята. Усіх вітаємо зі Старим Новим роком та з Різдвом Христовим. Радійте життю, святкуйте, вітайте інших та просто живіть – життя в нас одне.

Всього найкращого у 2020 році!

2

1