1

Школа… Бурхливе життя, цікаве навчання. Це справді найкращі роки дитинства…. Важкі часи війни забрали часточку дитинства у сьогоднішніх дітей, школярів, ворог забирає мирне небо…

21.06.2022 року відбулося урочисте нагородження медалістів закладів освіти Іркліївської сільської територіальної громади. Випускники-медалісти, класні керівники, директори, батьки, гості - присутні на заході.

«Ми впевнені, що по життю ви підете справжніми Людьми, Патріотами, Громадянами нашої Батьківщини – України»,- говорить слова привітання медалістам сільський голова Анатолій Писаренко. Він нагородив випускників медалями за відмінні успіхи в навчанні та вручив подарунки. Золотою медаллю нагороджено Богдана Федорченка (Крутьківський НВК), Аліну Діденко (Васютинський НВК), Дарію Яковенко (Лихолітський НВК). Срібною медаллю нагороджено Назара Устименка (Крутьківський НВК).

Зі словами привітання до випускників, їх батьків та вчителів звернулась Наталія Вахній, начальник відділу освіти, та нагородила грамотами директорів закладів освіти Семиліт Зою Федорівну, Сизін Юрія Володимировича, Черненко Світлану Михайлівну за сумлінну працю на освітянські ниві, вагомий особистий внесок у розвиток сфери національної освіти, творчий підхід до справи навчання та виховання підростаючого покоління.

Музичне вітання линуло від Анастасії Лавришин, учениці КЗ «Іркліївський ліцей». Квіти, квіти, квіти… від відділу освіти, рідних, друзів.

Кожен медаліст висловив щирі слова подяки вчителям, батькам. Особлива подяка Збройним Силам України, де знаходяться їх батьки, брати та рідні , які боронять нашу землю від ворога-окупанта.

Все буде Україна! В добру путь!