У Черкаській області застосовано графіки аварійних відключень

310676844_1161844351089917_5935101946759398955_n.jpg

Шановні споживачі!

У зв’язку з агресією російської федерації та великою кількістю ракетних обстрілів по об’єктах інфраструктури електроенергетики в об’єднаній енергосистемі України виник дефіцит генерованої потужності. З метою балансування роботи енергосистеми України, відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго» в Черкаській області застосовано графіки аварійних відключень. Час початку застосування графіків аварійних відключень – 10 жовтня о 12:20 Час закінчення буде сповіщено додатково.

Соціально значимі об’єкти області відключатися від електроживлення не будуть. Місто Черкаси та районні центри області залишатимуться зі світлом.

Усі профільні служби докладають усіх зусиль, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів. Просимо з розумінням поставитися до вжитих заходів, спрямованих на збереження енергосистеми України.

А також просимо усіх громадян мінімізувати використання енергоємних електроприладів, особливо сьогодні ввечері з 17:00 до 22:00 години аби зменшити навантаження на електромережі. При використанні енергоємного електроприладу, усі інші електроприлади мають буди вимкненні.

Дякуємо за розуміння!

Детальніше https://bit.ly/3VeFqg8