14 червня - День донора крові

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ.

Донорство – це неоцінений дар людей, які добровільно і безкоштовно дають свою кров для збереження здоров’я, або й самого життя, інших людей.

Завдяки  громадянській позиції донорів були врятовані життя багатьох людей, насамперед, наших захисників, які боронять Україну.

За період з 2021 року по сьогодні 76мешканцям області присвоєно статусПочесного донора України“, а також надіслано клопотання до Міністерства охорони здоров’я України щодо присвоєння 3 мешканцям статусу Заслужений донор України“.

Шановні донори, прийміть вітання та щирі слова подяки за врятовані життя. Здоров’я Вам, миру, добра, щедрих дарунків долі та сильної Божої опіки повсякчас.