До уваги ВПО та постійних мешканців Іркліївської територіальної громади

Проект 1к

Якщо в наслідок війни ви потрапили в тяжке матеріальне становище, то ця інформація для вас. На даний момент є можливість подати заявку на отримання грошової допомоги від волонтерського Проекту $1K для України. Це волонтерська робота, спрямована на пряме підключення спонсорів у США та у всьому світі, щоб допомогти українським родинам, які постраждали від безглуздої та нелюдської війни. Щоб отримати допомогу, заповніть заявку за посиланням https://airtable.com/shrvfSCquvjgdEJPy . Якщо організація зможе знайти для вас спонсора, ви отримаєте гроші безпосередньо на свою банківську картку в гривні.

Щоб отримати допомогу, потрібно:

1. Заповнити коротку форму за посиланням вище.

2. Необхідно мати акаунт у Facebook або Instagram та додати The $1K Project до друзів (посилання на сторінки в Facebook та Instagram містяться у самій заявці за посиланням вище). В разі отримання допомоги, всю необхідну інформацію ви отримаєте саме від цих сторінок у соціальній мережі. Участь може взяти будь-який громадянин України, який постійно проживає в межах України або покинув її межі як біженець в результаті бойових дій.

Успіхів, натхнення та мирного неба над головою!

З повагою,
відділ економічного розвитку та інвестицій
виконавчого комітету
Іркліївської сільської ради