Травень багатий на свята

"Травень багатий на свята"

Травень дійсно видався багатий на свята і Іркліївська об’єднана територіальна громада відзначила низку заходів, починаючи з Дня Перемоги. 13 травня в Іркліївському сільському будинку культури відбулася святкова програма, присвячена Дню матері за участю працівників будинку культури та учнів Іркліївської ЗОШ. Присутніх матерів вшанували добрими та теплими словами, порадували ніжними піснями та музичними композиціями.

17 травня разом з великим православним святом Вознесінням Господнім вся Україна і наша молода громада відзначала День Вишиванки. Дуже приємно було бачити учнів шкіл, вдягнених у велике різноманіття вишиванок, жителів громади, які свідомо в вишиванках приходили на роботу, школу або ж в магазин.

2

1

18 травня в Іркліївському сільському будинку культури відбулося нагородження обдарованих дітей Іркліївської об’єднаної територіальної громади сертифікатами на стипендію, переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та педагогічних працівників, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, учнів, які є переможцями Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, турнірів та чемпіонатів України.

2  1

18 травня заклади освіти громади провели низку флешмобів, присвячених Дню Європи, який цього річ припадає на 19 травня. В День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. У Брюсселі, де перебувають керівні органи ЄС, а також у країнах-учасницях ЄС щорічно цього дня проходять урочисті заходи. Головна їх мета – дати можливість кожному мешканцю великого континенту відчути себе у "Європейському домі" вільним і захищеним, незалежно від його громадянства і національної приналежності.

1  2

Ще одним прекрасним досягненням Іркліївської громади стала перемога футбольної команди «Іркліїв», яка 20 травня на стадіоні смт. Чорнобай виборола Кубок Чорнобаївського району у футбольної команди «Хрестителево».

2  1