Покладання квітів до Обеліска Слави. с. Вереміївка

1

Взяли участь: староста, представники від старостату нашого села, представники СТОВ "Вереміївка", колектив будинку культури, голова ветеранської організації. 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні. Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України. Згідно зі статистичними даними в ній загинуло близько 20% українців. Скорботна подія була започаткована президентом Леонідом Кучмою в листопаді 2000 року. На жаль, сьогодні війна знову прийшла в Україну. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

3

4