28 червня 2022 року відбулося засідання 22 сесії Іркліївської ради VІІІ скликання

28 червня 2022 року під головуванням сільського голови Анатолія Писаренка відбулося засідання 22 сесії Іркліївської ради VІІІ скликання.

У роботі сесії взяли участь 16 із 26 депутатів, також були присутні старости, керівники структурних підрозділів сільської ради, завідуючі відділами виконавчого комітету та директори шкіл.

На початку роботи сесії вшановано пам’ять загиблих воїнів та мирних жителів - жертв російського вторгнення.

Головуючий привітав присутніх з Днем Конституції і наголосив на необхідністі згуртування всих демократичних сил з метою подолання агресора.

У ході засідання депутати розглянули 29 питань порядку денного. Усі ці питання були попередньо опрацьовані на засіданнях погоджувальної ради та постійних комісій.

Прийняті рішення охоплюють питання оптимізації закладів освіти Іркліївської сільської ради, внесення змін до програми «Турбота», затвердження Положення про громадські слухання, надання згоди на прийняття у власність пожежного автомобіля та ряд інших важливих для життєдіяльності громади питань.

Ухвалені на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Іркліївської сільської ради.