Головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Ткаченко В.М. провів семінар-нараду з керівництвом та працівниками ТОВ «Рибколгосп»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Головний державний інспектор Управління  Держпраці у Черкаській області Ткаченко В.М. у присутності директора Бормишева Володимира Степановича з працівниками ТОВ «Рибколгосп», провів семінар-нараду, на якій роз’яснив керівництву та працівникам вимоги   щодо забезпечення у необхідній кількості та правильного використання засобів індивідуального захисту, які встановлені НПАОП 05.0-3.03-06 «Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам рибного господарства».

Надав консультації відповідальним особам і працівникам.

Учасникам заходу наголошено, що під час укладання трудового договору, відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», роботодавець повинен повідомити працівнику під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я, інформувати про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.

IMG 20210423 122020    IMG 20210423 122011