Стратегія розвитку громади

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ІДЕЇ ТА ПРОПОЗИЦІЇ !

strategiya

В Іркліївській ОТГ відбулося перше засідання Робочої групи з підготовки "Стратегічного плану розвитку Іркліївської об'єднаної територіальної громади на 2018-2027 рр."

Головним завданням якої є Стратегія розвитку громади, як основи майбутнього територіального розвитку. На основі стратегічного бачення формулюються пріоритети розвитку громади, на досягненні яких концентруються усі наявні ресурси і зусилля.

Запрошуємо небайдужих членів громади до співпраці.

Оголошення про збір проектних ідей до «Стратегічного  плану

розвитку Іркліївської об'єднаної територіальної громади

на 2018-2027 рр.»

Шановні жителі громади !

Розпочато роботу над розробкою«Стратегічного  плану  розвитку Іркліївської  об'єднаної територіальної громади на 2018-2027 рр.»

Запрошуємо громадські організації, представників бізнесу, підприємців, науковців, та усіх зацікавлених мешканців нашої громади взяти участь у формуванні даного Стратегічного плану розвитку.

Проектні ідеї мають відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Проектні ідеї повинні відповідати одному з чотирьох ключових завдань регіонального розвитку.
  4. Скорочувати внутрішньорегіональні дисбаланси розвитку завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку через використання економічних стимулів та інструментів розвитку.
  5. Стимулювати розвиток населених пунктів  (полюсів економічного зростання), реалізовуючи заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури ОТГ).
  6. Підтримувати функціональну взаємодію мереж ОТГ та примножувати їх роль у розвитку регіону (заходи із вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерної інфраструктури).
  7. Забезпечувати регіональну доступність (право громадян мати можливість зайнятості, отримання публічних послуг, культурного розвитку і соціальних пільг незалежно від місця проживання), що передбачає заходи із розвитку фізичної інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону тощо.
  8. Забезпечувати міжрегіональну співпрацю Черкаської області.
  9. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  10. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  11. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

Робочою  групою буде проаналізовано та відібрано проектні ідеї, які в подальшому буде включено до вищезазначеного Стратегічного плану розвитку.
    Заповнені форми надсилати до 1 травня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні особи:
Хмільківський Анатолій Васильович  тел.
097- 808-07-75
Сушко Наталія Михайлівна  тел.067- 840-93-07