В Іркліївській сільській територіальній громаді відбулася чергова ділова зустріч

Голова Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю "Рух за рівні можливості" Ольга Журавльова та заступник сільського голови з гуманітарних питань Світлана Кучман обговорили питання про нагальні потреби Іркліївської СТГ, про вирішення важливих питань життєдіяльності, про підтримку і забезпечення осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб гуманітарною та іншими допомогами.

В громаді перебувало 1963 ВПО, з них більше 400 - діти. 77 школярів навчались в закладах освіти громади. Серед внутрішньо переміщених є особи з інвалідністю, люди похилого віку, яким більше дев'яноста років, хворі, які потребують додаткової допомоги.

Війна вносить суттєві корективи в звичне щоденне життя жителів громади.