Про Статут об’єднаної територіальної громади

statut

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено прийняття Статуту територіальної громади. Зокрема, порядок вирішення окремих питань повинні міститися у Статуті (ст. 8, 9, 13, 19). Відповідно до законодавства, перед затвердженням сесією сільської ради, Статут повинен пройти громадське обговорення. З цією метою проект Статуту Іркліївської ОТГ ми розміщуємо на офіційному сайті сільської ради Іркліївської об’єднаної громади і просимо громадян ОТГ взяти участь в його обговоренні.

Свої пропозиції та зауваження просимо надсилати на електрону пошту: irklsrada@ukr.net , а також письмово подавати спеціалісту відділу правового  та кадрового забезпечення сільської ради Зінченку Володимиру Григоровичу за  адресою: вул. Соборності,2, село Іркліїв.

Рішення про затвердження Статуту буде винесено на розгляд сесії сільської ради у  лютому  2018 року.

Завантажити: "Статут об'єднаної територіальної громади"