Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У 2014 році внаслідок окупації та анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь єдиний в Україні військово- морський вищий навчальний заклад - Академію військово-морських сил імені П.С. Нахімова, було передислоковано до міста Одеса та переформовано в Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” (далі Інститут ВМС). Основним напрямом діяльності навчального закладу є підготовка висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та в частинах Військово- Морських Сил Збройних Сил України.

Сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України, попри широкомасштабну збройну агресію російської федерації продовжують працювати над обороноздатністю країни з морського напрямку. У березні 2022 року у генеральному штабі росії повідомили, що українські Військово-Морські Сили припинили своє існування. А вже наступного місяця флагман Чорноморського флоту країни-агресора крейсер “Москва” пішов на дно. Ще через кілька місяців українські військові повернули контроль над островом Зміїний. Тоді Військово-Морські Сили Збройних Сил України уразили більше десятка кораблів та катерів противника. У 2023 році національний флот продовжив почате, методично витісняючи окупантів із північно-західної частини Чорного моря.

Військово-Морські Сили Збройних Сил України тісно співпрацюють з іноземними партнерами, фахівцями із США, Великої Британії, Канади, Туреччини, Болгарії, Румунії, Польщі тощо. Завдяки цій співпраці курсанти Інституту ВМС мають змогу навчатись за кордоном, Коледжі Королівських ВМС Британії (місто Дартмут), Академії ВМС Італії (місто Ліворно) та проходити морську практику на кораблях країн-НАТО.

В умовах збройної агресії російської федерації, є необхідність в нарощуванні чисельності особового складу, який дозволить забезпечити захист інтересів України на морі та дати рішучу відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.

Більш детальна інформація про Інститут ВМС на офіційному сайті військового ВНЗ - ivms.mil.gov.ua та офіційній сторінці facebook.com/onma.navy

Наші контакти:
65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус №5.
Контактний телефон: (093) 430-57-36.
on 25 грудня 2023
Перегляди: 4031