Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

    За детальною інформацією звертайтесь до Служби у справах дітей виконавчого комітету Іркліївської сільської ради та КЗ "Іркліївський центр надання соціальних послуг"

Loading...

Loading...

Перегляди: 27
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Щороку увесь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який проголошено 30 липня Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2013 році з метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми.

В умовах діючого воєнного стану в Україні виникає необхідність у приверненні уваги та інформування всіх верств населення з протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми, на жаль, сьогодні залишається поширеним явищем і є злочином, що грубо порушує права людини.

Комунальним закладом «Іркліївський центр надання соціальних послуг» та службою у справах дітей виконавчого комітету Іркліївської сільської ради 28 липня проведено офлайн-вебінар для структурних підрозділів з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я, освіти, культури та ветеранської організації Іркліївської громади, на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Спікери даної зустрічі цікаво та інформативно розкрили тему порушень прав людини в сучасному світі: «рабство» та «торгівля людьми». Під час заходу учасники ознайомилися з формами та ознаками торгівлі людьми, як не стати жертвою торгівців людьми в Україні та інших країнах, зі змінами в законодавстві. Значна увага приділялася Національному механізмові взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного) – національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.  

1547 – гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

Перегляди: 79
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

21.07.2023 КЗ Іркліївський центр надання соціальних послуг та Служба у справах дітей виконавчого комітету Іркліївської сільської ради за запрошенням ТОВ «Красногірське» та Красногірського олійного заводу організовано благодійну екскурсію для дітей захисників, які нині боронять Україну.

В приємній і затишній атмосфері одразу отримавши фірмову панаму дітки завітали на екскурсію до Красногірського олійного заводу відвідавши цехи, де, власне, й створюється запашна олія, та ознайомилися з етапами виробництва від зернятка до соняшникової олії. Також в ході пізнавальної екскурсії відвідали ТОВ «Красногірське», де ознайомитись з цікавим процесом тваринництва, дізналися звідки береться молоко, побачили в яких умовах утримуються тварини та як працює доїльна зала, відвідали дитячий садочок для теляток.

В ході всієї екскурсії проводилась вікторина за результатами якої діти отримували сюрпризи, сувеніри та приємні подарунки. Було зроблено багато цікавих та оригінальних фото на згадку.

Наприкінці екскурсії усіх чекав смачний та корисний обід де діти відчули себе справжніми гурманами, та й додому привезли подаровані смаколики.

Дітвора висловлюють щиру вдячність за отримані емоції, цікаву та змістовну екскурсію працівникам ТОВ «Красногірське» та Красногірському олійному заводу.

Катерина Телиця
провідний спеціаліст Служби у справах дітей в
иконавчого комітету Іркліївської сільської ради

Перегляди: 50
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року, у 2002 році був підписаний указ Президента України "Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян". У ньому йшлося про те, що торгівля людьми - один із пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів України.

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище існує й у сучасному світі. Хоч рабство вважається одним з найтяжчих видів приниження людської гідності та всюди є забороненим, мільйони людей продовжують жити як раби або в умовах, що наближені до рабських. Сьогодні під словом «рабство» підпадає цілий ряд порушень прав людини. Окрім рабства в його традиційному розумінні та работоргівлі, ці зловживання охоплюють торгівлю дітьми, дитячу проституцію, дитячу порнографію, примусова та дитяча праця, примусові шлюби, сексуальна експлуатація, торгівля людьми та людськими органами, залучення дітей до участі в збройних конфліктах, боргову кабалу, експлуатацію проституції та деякі види практики, що використовуються в умовах апартеїду та колоніальних режимів.

Процеси скасування рабства без широкого міжнародного розголосу, схоже, мають тенденцію повертатися назад. Це глобальна проблема, яка потребує нагального вирішення. Ця тема не повинна залишатися без уваги і Міжнародний день боротьби за скасування рабства - хороший привід провести об’єктивну самооцінку нинішнього стану людства.

Куди звертатись в разі якщо ви є постраждалим або знаєте особу відносно якої застосовується рабство, примусова праця або інші форми експлуатації:

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.




 

Перегляди: 91
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

den bor snid22

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом.

Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка. Як символ боротьби з ВІЛ/СНІД вона була запропонована у 1991 році американським художником Франком Муром, який належить до асоціації «Візуальний СНІД». Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

Головна мета цього дня — звернути увагу суспільства на цю проблему, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

Вже більше 40 років пройшло з того часу, коли вперше зареєстрували випадки ВІЛ/СНІД у світі.

Якщо задуматись, то вражає – яку відстань людство пройшло у боротьбі з ВІЛ, і як багато ще потрібно пройти разом, щоб зберегти і покращити мільйони життів у світі та врятувати життя тисячі людей в Україні від цієї недуги.

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки. Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу розпочинається АРТ і надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя. Аналіз крові на ВІЛ-інфекцію варто здавати 1-2 рази на рік. Деякі випадки та категорії населення потребують особливої уваги. Пройдіть тестування на ВІЛ інфекцію, якщо ви:

  • мали статеві стосунки без презерватива;
  • часто змінюєте статевих партнерів;
  • користувались голкою від шприца, яку вже хтось використовував до вас;
  • мали контакт із кров’ю сторонньої людини, наприклад при аваріях, травмуваннях, нещасних випадках;
  • робили операцію із пересадки органів або маніпуляції із вливанням донорської крові;
  • чекаєте на дитину.

БО "Від серця до Серця"

м. Черкаси, вул. Рєпіна 12/1,

телефон: +380 (472) 71-22-54

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тут комплексно допомагають ВІЛ-інфікованим, хворим на туберкульоз, споживачам iн'єкційних наркотиків, жінкам комерційного сексу, безпритульним і колишнім в'язням. Це неповний перелік напрямків, якими сьогодні опікується Благодійна органiзацiя «Від серця до серця».

Перегляди: 91
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

26.10.2022 року провідним спеціалістом Служби у справах дітей виконавчого комітету Іркліївської сільської ради Телицею Катериною Юріївною було проведено інформаційно-профілактичний захід "Не стань жертвою торгівлі людьми" з учнями КЗ "Іркліївського ліцею" Іркліївської сільської ради Черкаської області.

Торгівля людьми – це не міф, це жахлива реальність, а через військову агресію її ризики мають негативну тенденцію до зростання.

На жаль, незмінним залишається те, що кожного року тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми, а цей вид злочину за кримінальними прибутками займає друге місце у світі після наркотрафіку, тому кожен має зробити все можливе, щоб запобігти цього.

Потрапити в ситуацію торгівлі людьми може будь-яка людина, не залежно від віку, статі, расової приналежності або соціального статусу.

Потрапити в ситуацію торгівлі людьми можна як в Україні, так і за кордоном.

Завжди перевіряйте інформацію, будьте обачними та обережними, звертайтеся по допомогу та за консультацією!

Нагадуємо:

15-47 - безкоштовна цілодобова національна гаряча лінія протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

527 - Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (безкоштовно з мобільного)

0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарного), щодня з 8:00 до 20:00.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює 24/7. Анонімно. Конфіденційно. Безкоштовно.

torgivlya lydmi

Перегляди: 215