Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Завершено поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Василя Доманицького та Соборної в селі Скородистик.

Технікою КП «Комбінат комунальних послуг» та працівниками з благоустрою здійснено обкіс: узбіч на в’їзді в села Іркліїв та Скородистик, пам’ятника, що розташований на узбіччі траси Н-08, центр с. Скородистик, територію загального користування в с. Першотравневе, території Центрального та Синенківського кладовищ.

Придбано вбиральні на кладовища.

Проведено впорядкування клумб, прибирання сміття в місцях загального користування.

dorogy

 

Перегляди: 51
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Повідомляємо, що відділом земельних відносин та захисту довкілля виконавчого комітету Іркліївської сільської ради проведено 2 аукціони на продаж права оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення.

1.jpg

Перегляди: 44
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Повідомляємо, що відділом освіти Іркліївської сільської ради проводиться поточний ремонт протирадіаційних укриттів в Крутьківській гімназії та Староковрайському ліцеї. Розроблено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт протирадіаційного укриття Крутьківської гімназії.

Також укладено договір та розпочато завезення дров до навчальних закладів громади.

Розроблено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт підвального приміщення КЗ «Іркліївський ліцей» і проводиться капітальний ремонт підвального приміщення Іркліївського ЗДО «Веселка».

Силами батьків та педадогічного колективу завершується реконструкція приміщення на території Лящівської початкової школи для подальшого використання його як укриття.

Перегляди: 54
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Повідомляємо, що відділом ЖКГ виконавчого комітету Іркліївської сільської ради проведено ремонт доріг комунальної власності в селах Ревбинці, Лихоліти, Мирне, Жовнино, Степове, Лящівка, Кліщинці, Тимченки, Москаленки, Васютинці, Придніпровське, Першотравневе та Коврай. Також продовжується ремонт доріг в селах Крутьки, Старий Коврай та Скородистик, інші села знаходяться в черзі на ремонт.

Завершено підгортання сміттєзвалищ в населених пунктах громади та проведено косіння місць загального користування, територію кладовищ населених пунктів громади.

Проведено заміну ламп та реле часу, а також ремонт освітлювальної автоматики в селах Старий Коврай, Лихоліти, Іркліїв, Скородистик та Ревбинці.

Перегляди: 48