Оголошення про початок розробки стратегії

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Розробка стратегії

Іркліївською сільською радою розпочато формування проєкту Стратегії розвитку Іркліївської сільської територіальної громади на період 2022-2027 роки (далі – проєкт Стратегії).

Розпорядженням сільського голови від 30.09.2021 № 216-р затверджено Положення про робочу групу з розробки Стратегії розвитку Іркліївської сільської територіальної громади на період 2022-2027 роки та затверджено склад робочої групи із розроблення зазначеного стратегічного документу, до якої увійшли представники сільської ради, виконавчого комітету, депутатів, громадських організацій, закладів освіти та медицини (https://irkliiv-rada.gov.ua/images/documentation/Strategiya%20rozvytky/Положення%20та%20склад%20робочої%20групи.pdf).

Робоча група має розробити проєкт Стратегії відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/156-19#Text), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/932-2015-%D0%BF#Text), який буде узгоджуватися із Стратегією розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки (https://strategy2027-ck.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/Strategiya-rozvytku-CHerkaskoyi-oblasti-2021-2027.pdf)

Запрошуємо всіх бажаючих до активної участі в розробці проєкту Стратегії та наданні пропозицій, ідей та проектів щодо подальшого розвитку Іркліївської територіальної громади.

Пропозиції просимо надавати до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Іркліївської сільської ради за адресою: с. Іркліїв, вул. Богдана Хмельницького 7 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 листопада 2021 року.

Кожна думка для нас є важливою.

Іркліївська сільська рада

Перегляди: 796