Друге пленарне засідання першої сесії

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Рішення другого пленарного засідання І сесії Іркліївської сільської ради VIII скликання від 15.12.2020 року

Порядок денний другого пленарного засідання І сесії Іркліївської сільської ради VIII скликання від 15.12.2020 року

Поіменне голосування

Рішення №1-26/VIІI Про повторний розгляд питання «Про утворення постійних комісій, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії».

Поіменне голосування

Рішення №1-27/VIІI "Про дострокове припинення повноважень депутата Кучман С.Б."

Поіменне голосування

Рішення №1-28/VIІI "Про початок повноважень депутата Москаленко Володимира Анатолійовича."

Поіменне голосування

Рішення №1-29/VІII "Про затвердження старости сіл Старий Коврай та Мирне."

Поіменне голосування

Рішення №1-30/VІII "Про прийняття майна установ, закладів з районної комунальної власності (сільської власності територіальних громад сіл, селищ Чорнобаївського району) до комунальної власності Іркліївської сільської ради."

Поіменне голосування

Рішення №1-31/VІII "Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та план-графік здійснення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2021 рік."

Поіменне голосування

Рішення №1-32/VIІI "Про порядок виконання бюджетів реорганізованих територіальних громад до завершення бюджетного періоду."

Поіменне голосування

Рішення №1-33/VIІI "Про створення юридичної особи - Фінансового відділу Іркліївської сільської ради."

Поіменне голосування

Рішення №1-34/VIІI "Про внесення змін до штатного розпису Іркліївської сільської ради."

Поіменне голосування

Рішення №1-35/VIІI "Про умови оплати праці сільського голови."

Поіменне голосування

Рішення №1-36/VІІI "Про внесення змін до рішення сільської ради  від 23.12.2019 №32-1/VІІ «Про бюджет Іркліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»"

Поіменне голосування

Рішення №1-37/VІII "Про внесення змін до рішення сільської ради  від 08.12.2020 №1- 6/VIII  «Про початок реорганізації Васютинської, Вереміївської, Жовнинської, Кліщинської, Крутьківської, Степівської, Лихолітської, Лящівської, Москаленківської, Першотравневої, Придніпровської, Ревбинської, Староковрайської, Тимченківської сільських рад шляхом приєднання до Іркліївської  сільської  ради»"