Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ

ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ РАЙОННОї ФІЛІЇ

ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

64 фото до статті УВАГА

З 18 березня ми працюємо, обслуговуючи клієнтів без особистого контакту! Якщо дата Вашого планового відвідування з 18 березня по 3 квітня, тобто у період карантину, залишайтеся вдома! Ваш кар'єрний радник зателефонує і прийом буде проведено дистанційно - в телефонному режимі! ТОМУ, БУДЬ ЛАСКА, ВІДПОВІДАЙТЕ НА ДЗВІНКИ! Якщо ж Ви змінили контактні дані, маєте додаткові питання до кар'єрного радника, не одразу відповіли на дзвінок - ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО ФАХІВЦЯ у день запланованого відвідування!

За пропуск дати відвідування, що була призначена до запровадження періоду карантину, санкцій застосовуватись не буде. Особистий прийом буде відновлено після завершення періоду карантинину!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Контактний телефон зазначено в кожного на талоні відвідування (047-39) 2-33-82 або пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чорнобаївська районна філія

Черкаського обласного

центру зайнятості

Перегляди: 5

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

64 картинка до статтi

Карантин? Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників? Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний?

У будь-якій незрозумілій ситуації використовуй онлайн-ресурси з користю для себе!

Найбільша База Можливостей до ваших послуг!

Команда ДСЗ радить:

Шукайте роботу онлайн на нашому офіційному сайті https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в центр зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії. Окрім того, наші кар’єрні радники порадять, як написати ідеальне резюме, як підготуватися до співбесіди та чи обов’язково писати супровідний лист.

Ви шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця дозволяє зберегти ваш час та надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вами вакансій.

Команда ДСЗ продовжує працювати. Засобами телефонної і електронної комунікації ви можете бути з нами на постійному зв’язку! Спеціалісти телефонної “гарячої лінії” за номером 0 800 50 99 66 допоможуть вам отримати необхідну інформацію або ж дізнатися контакти необхідного вам фахівця.

Ще один онлайн-ресурс, який ми рекомендуємо відвідати всім, особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua/

Саме тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку soft skills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Словосполучення, soft skills чув кожен, хто шукає роботу. З англійської – «м’які навички». Це вміння, які, зазвичай, не студіюють в університетах, але без яких неможливо уявити успішну кар’єру! Комунікабельність, лідерські навички, уміння працювати в команді, критичне мислення, стресостійкість – погодьтесь, речі не менш важливі речі, ніж академічні знання. Який рівень ваших soft skills? Тестуйте, дізнавайтесь… і неодмінно розвивайте їх. Це знадобиться в будь-якому разі.

Найновіший наш онлайн-ресурс - Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua

Тут до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Команда ДСЗ зичить здоров’я усім нашим клієнтам і бажає, щоб сучасні виклики оминули вас. Життя продовжується, тому зберігайте спокій та думайте про майбутнє. На щастя, інформаційні технології дозволяють нам розвиватися щодня.

Перегляди: 6

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

rynok praci

12 березня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 р. № 206 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо передачі окремих повноважень від Міністерства соціальної політики до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у сфері зайнятості населення».

Ухвалення постанови доповнює зміни, передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції» № 341-IX від 05 грудня 2019 р. У відповідності до нових пріоритетів, відтепер економічна, а не соціальна політика буде визначати вектор розвитку ринку праці в Україні.

Такий крок сприятиме узгодженню діяльності органів, що відповідають за економічний розвиток і регулювання сфери зайнятості в нашій державі.

Ринок праці в Україні постійно трансформується, поєднуючи світові та регіональні тенденції, і виклики, які постають перед національною економікою. Регулювання сфери зайнятості населення вимагає одночасно враховувати визначені державою заходи, пов‘язані зі сприянням економічному зростанню, і удосконалювати механізми соціальної підтримки та підвищення благополуччя українських громадян.

З проведенням цієї інституційної реформи зміни в державній службі зайнятості не завершуються - і надалі будуть впроваджуватися нові форми роботи та сервіси, спрямовані на підвищення якості надання послуг безробітному населенню та роботодавцям.

Перегляди: 4

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Найбільш запитувані та високооплачувані професії Черкащини у січні 2020 року

фото до статтi 2

Протягом січня 2020 року до центрів зайнятості та філій Черкаського ОЦЗ надійшло 3,1 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії – 50%, друге місце посіли службовці – 32% і 18% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

Вакансії з найвищою заробітною платою:

 • менеджер (управитель) з логістики (20,0 тис.грн.),
 • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (20,0 тис.грн.),
 • заступник директора (18,0 тис.грн.),
 • начальник відділу (17,6 тис.грн.),
 • заступник директора (17,3 тис.грн.),
 • головний металург (16,1 тис.грн.),
 • бетоняр (15,0 тис.грн.),
 • столяр-верстатник (будівельні роботи) (15,0 тис.грн.),
 • юрист (14,9 тис.грн.),
 • електрогазозварник (14,9 тис.грн.),
 • машиніст тепловоза (14,0 тис.грн.),
 • машиніст бульдозера (будівельні роботи) (13,0 тис.грн.),
 • головний бухгалтер (13,0 тис.грн.),
 • водій автотранспортних засобів (13,0 тис.грн.).
Перегляди: 14