Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ФОТО МАТЕР. 3

Що змінилося у виплатах допомоги по частковому безробіттю з прийняттям закону № 591- ІХ?

-         виплата допомоги по частковому безробіттю також проводиться фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників;

-         збільшення строків звернення за фінансовою підтримкою до 90 днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності;

-         звільнення роботодавців від оподаткування ПДФО та військовим збором.

Перегляди: 10

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ФОТО МАТЕРIАЛ 2

Після ухвали Постанови КМУ від 03 червня 2020 № 453 фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, можуть отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю на час карантину для себе, незалежно від того чи мають вони найманих працівників.

Однією з умов надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину відповідно Закону України «Про зайнятість населення» є сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності (абз. 3 частини 1 ст. 471).

Станом на 23 червня 2020 року до Чорнобаївської районної філії звернулось 72 фізичних осіб підприємців, 68 сформували і подали відповідні пакети документів для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Районний підприємець Володимир, який вже отримав допомогу по частковому безробіттю зазначив: “Сьогодні підприємці потребують фінансової підтримки. Добре, що є можливість отримати від держави допомогу по частковому безробіттю. Фахівці районної філії йдуть назустріч кожному підприємцю, хто звертається з питаннями щодо отримання зазначеної допомоги”.

Довідково: відповіді на актуальні питання про отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати на сайті Черкаського обласного центру зайнятості, сторінці Фейсбук Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості або за телефонами:

63-95-34 (відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості);

2-33-82 (відділ надання соціальних послуг Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості).

 

Перегляди: 9

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ФОТО ЛЕГАЛ НА ЗАЙНЯТIСТ матер. 1

З початку поточного року і по цей час продовжується спільна робота служби зайнятості Черкащини з територіальними органами Держпраці щодо відвідувань роботодавців, які провадять свою діяльність у галузях оптової, роздрібної торгівлі та будівництва. До кінця цього року заплановано охопити відповідними заходами харчову галузь, сільське господарство, транспорт та кур’єрську діяльність.

 “Тіньова зайнятість залишається значним викликом, на подолання якого спрямовується діяльність служби зайнятості. Тому, наразі проведення подібних заходів, незалежно від їх масштабу або кількості учасників, відіграє велике значення на шляху до легалізації тіньового ринку зайнятості населення, це є маленьким кроком у великій роботі. Легалізація трудових відносин та заробітної плати сприяє забезпеченню гідної праці і високих темпів економічного зростання та істотно впливає на всі аспекти соціально-економічної діяльності регіону і країни в цілому”, - наголосила заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна.

Перегляди: 11