Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera - безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних

coursera

Сьогодні традиційна освіта з необхідністю відвідувати навчальний заклад переходить в більш доступну форму навчання за допомогою Інтернет-ресурсів. Практично кожна людина, яка не має знань чи досвіду, може пройти навчання на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятостіДія. Цифрова освітаПрометеусCoursera.

COURSERA пропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

COURSERA співпрацює з університетами різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Україна є однією з перших країн, де запрацювала ініціатива проходження навчання, використовуючи міжнародну освітню платформу COURSERA для зареєстрованих безробітних.

Мета ініціативи COURSERA - допомогти безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для успішного працевлаштування.

Зареєструватися на навчання можна до 31 жовтня 2020 року, зазначивши про свої наміри кар’єрному раднику служби зайнятості. Курси необхідно пройти до кінця 2020 року.

Тривалість навчального процесу різна на різних курсах від трьох до десяти тижнів, найбільш поширені шеститижневі курси.

Протягом навчання слухач має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання. Домашні завдання бувають у вигляді тестів, написання творчих завдань чи проєктів.

Навчання на COURSERA є асинхронним, тобто слухачі можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Переваги онлай-навчання на COURSERA:

можливість безкоштовного навчання у провідних науковців світу;

зручність навчання: дивитись лекції чи робити домашні завдання можна у вільний час чи їдучи в транспорті;

можливість пройти навчальний курс зручною для вас мовою;

можливість взаємодії між студентами на форумах сайту чи поза ними, зокрема у соціальних мережах;

можливість проходження курсів задля розширення світогляду та власного задоволення, отримання нових навичок для відновлення своєї конкурентоспроможності, кар'єрного розвитку;

можливість використати сертифікат COURSERA під час прийому на роботу.