Шановні жителі Іркліївської територіальної громади!

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

programuvannya

Повідомляємо вас, що до 31.12.2022 року у вас є можливість зареєструватися на безкоштовні курси ІТ від The Educational Equality Institute в партнерстві з DataCamp. Курси тривають 2 місяці, участь безкоштовна. Для комфортного навчання необхідний рівень знання англійської мови Intermediate або вище.

DataCamp задонатила багато ліцензій для The Educational Equality Institute Upskilling Program, таким чином українські студенти зможуть отримати IT навички безкоштовно. Кожний знайде IT курс за своїм смаком. Команда TEEI вірить в перемогу України та створює можливості для доступу українців до безкоштовної освіти.

Для отримання доступу до безкоштовних курсів на онлайн платформі DataCamp команда TEEI розробила покрокову інструкцію:

1. Зареєструватися можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSco72I8shXMnANJkVIdzCjWyHY67FTHaKoTT72QG7ihLbRWFg/viewform
  2. Заповнивши форму своїми даними, натисніть кнопку /Next/. Далі натисніть кнопку /Submit/
  3. Ваша аплікаційна форма буде ідентифікована командою TEEI
  4. Лист з доступом до безкоштовних IT курсів буде надіслано Вам на електронну адресу

Оберіть курс на платформі DataCamp та насолоджуєтесь навчанням.

Бажаємо вам успіхів!

З повагою,