Шановні мешканці громади!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

407380802_1388069555478648_5759350693747824790_n.jpg

Іркліївська територіальна громада розпочинає процес виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Іркліївської територіальної громади.

В рамках підготовчого етапу із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Іркліївської сільської територіальної громади проводиться опитування мешканців та підприємців громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – це одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Опитування проводиться з метою визначення основних проблем, та напрямів розвитку громади. Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Іркліївської сільської територіальної громади.

Для проходження опитування мешканців перейдіть за посиланням https://forms.gle/CYGPQiNpUm7baH886

підприємців https://forms.gle/pyNeDVPBqsmypcj57

Перегляди: 103

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних