Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Іркліївською сільською радою 02.06.2024 року буде оприлюднено проєкт регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде   розміщено на офіційному веб-сайті Іркліївської сільської ради «Регуляторна діяльність».

Термін приймання пропозиції та зауважень до проекту рішення становить один місяць з дати оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторного акту просимо надавати у письмовій формі до сільської ради:

• за поштовою адресою: 19950, с.Іркліїв вул. Соборності, 2;