Оголошення!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Про реорганізацію закладів освіти

Іркліївської сільської ради

Сектор освіти, культури, молоді та спорту Іркліївської сільської ради повідомляє про прийняттятридцять восьмою сесією VII скликання Іркліївської сільської радивід 25.08.2020 року рішення №38-2/VII щодо реорганізації комунального закладу «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» Іркліївської сільської ради Черкаської області (до 23 грудня 2019 року - Скородистицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів «Школа життєтворчості» Іркліївської сільської ради Чорнобаївського району Черкаської області, код ЄДРПОУ- 33376354) та комунального закладу «Червоногірська початкова школа з дошкільним підрозділом» Іркліївської сільської ради Черкаської області (до 23 грудня 2019 року - Червоногірський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня», код ЄДРПОУ- 36782506), які визначені філіями:

- філія «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» комунального закладу «Іркліївський ліцей» Іркліївської сільської ради Черкаської області;

- філія «Червоногірська початкова школа з дошкільним підрозділом» комунального закладу «Іркліївський ліцей» Іркліївської сільської ради Черкаської області, та приєднання їх на правах структурних підрозділів (з одночасним припиненням статусу як юридичних осіб) до комунального закладу «Іркліївський ліцей» Іркліївської сільської ради Черкаської області, який є правонаступником реорганізованих закладів освіти.

Вимоги кредиторів можуть бути заявлені в письмовій формі у місячний термін із дня опублікування цього оголошення за адресою: с.Іркліїв, вул.Б.Хмельницького, 7.