Школа фермера ФАО: роль жінок у популяризації екосистемних послуг

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

image001image003

 

31 травня 2021 року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проведе теоретичну частину тренінгу «Роль сільських жінок у популяризації екосистемних послуг». Тренінг є частиною Польової школи фермера «Створення, реконструкція та управління полезахисними лісовими смугами».

Захід проходитиме онлайн у форматі вебінару 31 травня 2021 р. з 14:00 по 16:00, за участі провідних науковиць та менеджерок, що ознайомлять аудиторію з результатами напрацювань у сфері сучасного розуміння екосистемних послуг та гендерної рівності в економічному механізмі екосистемних послуг лісових, земельних і водних ресурсів. Також будуть розглянуті питання ролі та виробничих функцій, які можуть реалізовувати жінки, нові підходи до зайнятості жінок у реалізації екосистемних послуг полезахисних лісосмуг, заходи у сфері управління екосистемними послугами, результати аналізу гендерної ситуації в лісовій галузі України, огляд заходів міжнародного проєкту «Ліси в жіночих руках» та інші.

 14:00-14:20

Гендерна рівність в економічному механізмі екосистемних послуг водних і земельних ресурсів у адаптації до змін клімату

Раїса Вожегова, доктор с.-г. наук, професор, академік НААН, Заслужена діячка науки і техніки України, директорка Інституту зрошуваного землеробства НААН (ІЗЗ НААН)

14:20-14:40

Нові підходи до зайнятості жінок у реалізації екосистемних послуг полезахисних лісосмуг

Наталія Ключник, виконавча директорка Асоціації сільських, селищних рад і об’єднаних громад України (АССОГУ)

14:40-15:00

Роль жінки в управлінні екосистемними послугами в історичному аспекті та локальних активностях у сфері ґрунтознавства

Лариса Бондаренко, виконавча директорка Асоціації «Українське Ґрунтове Партнерство» (УҐП)

15:00-15:20

Роль жінок у сучасному лісовому секторі України

Наталія Волошина, менеджерка Агенції зі сталого розвитку Карпатського регіону «Форза», м. Ужгород

15:20-15:45

Обговорення та дискусії

15:45- 16:00

Підведення підсумків

 Модератор: Олександр Димов, польовий офіцер ФАО у Херсонській та Миколаївській областях

Дата та час проведення теоретичної частини тренінгу:     31 травня 2021 року, 14:00-16:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KLYVLrrx4iwqCB4P9

Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/91929704881

 Тренінг проводиться для осіб, чия діяльність спрямована на відновлення та реконструкцію лісових смуг, захист ґрунтів від ерозії й утворення пилових бурь, боротьбу з опустелюванням, агролісомеліоративне районування, оптимізацію системи захисних лісових насаджень в агроландшафтах степової зони України: представників об’єднаних територіальних громад, керівників сільськогосподарських підприємств, агрономів, фермерів, лісівників, виробників енергетичних культур, горіхової асоціації України, асоціації пасічників України, а також викладачів, науковців, посадовців.

 Захід проходить у межах Польової школи фермера «Створення, реконструкція та управління полезахисними лісовими смугами», що є частиною проєкту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України», та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

 Наступні тренінги Польової школи фермера:

  • Тренінг 4 (практична частина). Заходи щодо відновлення та утримання полезахисних лісових смуг (червень, Київська область).
  • Тренінг 5 (практична частина). Роль сільських жінок у популяризації екосистемних послуг (червень-липень, Херсонська область).

 Додаткова інформація:

Олександр Димов, фахівець ФАО, +38 098 448 34 28, e-mail: Oleksandr.Dymov@fao.org

Юлія Кісільова, асистентка проекту +38 098 273 32 46, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перегляди: 12293