Читаємо українською!

Москаленківська сільська бібліотека. Доброю традицією для нашої бібліотеки стало дарування книг читачами, небайдужими людьми. У зв'язку з російською агресією книги терористичної країни вилучено з книжкового фонду бібліотеки. Тому ми дуже раді, що до поповнення фонду Москаленківської бібліотеки долучилися відомі українські письменники, журналісти, просто люди, які люблять книги і мають можливість подарувати їх для наших читачів. Ще раз хочемо подякувати нашим шановним письменникам Ірен Роздобудько, Ярославі Матічин, журналістам Надії Зінченко та Оксані Снігур. Всі книги, які ви нам надіслали розібрані нашими читачами й читаються з великим задоволенням. Адже читання знімає стрес, заспокоює і хоч якось відволікає від теперішніх тривог. З книгами від Оксани Снігур знайомляться нові наші відвідувачі, яких війна змусила покинути свої домівки.

Читаємо українською! Віримо в Перемогу! Все буде Україна!