День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

1 

        З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули, коли 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Указом Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

16 лютого в Іркліївській сільській раді вшанували воїнів-інтернаціоналістів, які проживають в громаді.

 

3

Присутніх привітала теплими словами заступник сільського голови Гриценко Ольга Володимирівна. Вона подякувала нашим землякам, ветеранам локальних війн за чесне виконання військової присяги при виконанні інтернаціонального обов’язку в інших державах.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих воїнів-афганців. Працівниками культури Федорченко Н.М., Герасімчук Ж. І. та Сененко В. П. була підготовлена святкова програма, а Корнієнко О.О. та Волошин О.М. зігріли душі присутніх українською піснею.

42

veterany

     Шановні ветерани-інтернаціоналісти! Прийміть найкращі побажання у зв’язку з річницею закінчення бойових дій в Афганістані. Щастя, здоров’я, успіхів у всіх Ваших справах! Ми низько схиляємо голови перед Вами та дякуємо за Вашу мужність.

Перегляди: 19481