Новини освіти Іркліївської громади

У квітні 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Іркліївською територіальною громадою, метою якого є розвиток співробітництва між сторонами в питаннях співпраці у впровадженні сучасних освітніх технологій у закладах освіти.

Пріоритетними напрямками співпраці у 2021 році є:

• Дошкілля;
  • Нова Українська Школа;
  • Інклюзивна освіта;
  • Предмети природничого-математичного циклу;
  • STEM освіта.

Педагоги Іркліївської територіальної громади стали учасниками семінару-практикуму, взяли участь у онлайн-опитуванні, організованими «Асоціацією міст України». В рамках проекту «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні» освітяни Іркліївської сільської ради отримали Сертифікат № 063374 на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 4-ох кабінетів початкової освіти, 2-ох кабінетів математики на суму 500 000 грн.

Відділ освіти виконавчого комітету Іркліївської сільської ради планує подальше залучення педагогів громади до національних та міжнародних проектів, в тому числі грантових.

изображение viber 2021 07 19 12 18 07 845