Попередження про відключення боржників

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу, що набрав чинності Закон України від 15.07.2021 № 1657-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж», згідно зі ст.12 скасовано заборону на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі, яка була встановлена на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни. 

Відтепер така заборона діятиме лише на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування на території регіонів України, де встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). 

У зв’язку з цим закликаємо усіх споживачів, хто має заборгованість за спожиту електроенергію, терміново вжити заходів із погашення цієї заборгованості, в інакшому випадку об’єкти таких споживачів будуть подані в реєстр на відключення, та, відповідно, відключені від електропостачання у найкоротші можливі терміни

Відключення за несплату рахунків потягне за собою додаткові витрати споживача на компенсацію відключення/підключення та оплату нарахованих штрафних санкцій. Для уникнення такої неприємної ситуації Вам потрібно або в повному розмірі погасити заборгованість (після проведення оплати слід одразу повідомити про це працівників свого центру обслуговування споживачів), або звернутися до свого ЦОС для укладання договору реструктуризації. 

Більш детальну інформацію можете отримати ,звернувшись до Чорнобаївського центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенерозбут» за адресою: смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173 . 

Телефони для довідок : 067-510-54-33 та 2-20-96. 

З повагою Чорнобаївський центр обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут»

Перегляди: 9067